Adkar Deski kompozytowe.

Firma Adkar istnieje od 2011 r. zajmuje się od początku swojego istnienia branżą techniczną oraz specjalistycznymi usługami. Zajmujemy się sprzedażą asortymentu do budowy tarasów ,sprzedażą desek kompozytowch i budową tarasów oraz wydeskowaniem balkonów. Dla Nas nie stanowi problemu zbudowanie Tarasu na trudnych gruntach , jak teren podmokły czy duże skarpy. Konstrukcje Naszych Tarasów wykonujemy  w technologii dopasowanej do potrzeb danego zlecenia.

Wykonujemy Tarasy na gruncie: duże na wielkich otwartych przestrzeniach jak i małe np. przed blokami wykonujemy również tarasy na wylewkach, bezpośrednio na hydroizolacji bez w niej ingerencji .

Deska kompozytowa PVC Czy z dodatkiem polietylenu i polipropylenu (HDPE)
Deska kompozytowa PVC Czy z dodatkiem polietylenu i polipropylenu (HDPE)
Konstrukcja stalowa na słupach betonowych
Konstrukcja stalowa na słupach betonowych
Konstrukcja Tarasów.
23-Wrench

Aluminiowa:

Kratownica wykonana z profili aluminiowych usadowiona na bloczkach betonowych lub wspornikach regulowanych, ten rodzaj konstrukcji umożliwia zbudowanie tarasu w szybkim czasie na stabilnym gruncie oraz tak samo jest wykorzystywany do wykonywania balkonów lub tarasów na wylewkach.

22-Ruler

Stalowa, spawana:

kratownica wykonana ze spawanych profili stalowych usadowiona na kotwach betonowych ( Profil stalowy zalany betonem w otworze wywierconym co najmniej 1 metr w gruncie rodzimym ) , dzięki tak wykonanej konstrukcji tarasu jesteśmy w stanie zbudować taras na każdym gruncie i o znacznej wysokości.

Sprzedaż desek kompozytowych.

W Naszym asortymencie znajdują się tylko deski kompozytowe posiadające certyfikat palności oraz atesty ITB ( Instytutu Techniki Budowlanej) dzięki czemu mamy pewność wysokiej jakości oferowanych przez Nas produktów.